Aktualizuj dane / Zgłoś błąd

Przedszkole nr 2 Morąg

Kontakt

tel.:
89 757-28-88
www:
http://www.przedszkole2.morag.pl/

Lokalizacja

Województwo:
warmińsko-mazurskie
Miejscowość:
Morąg
Ulica:
Armii Krajowej 15
Kod pocztowy:
14-300
Przedszkole nr 2 Morąg

Informacje szczegółowe

Wypowiedzi na forum

Wypowiedzi pojawiają się automatycznie i nie muszą dotyczyć opisywanego obiektu
  • Re: ? ? ? ? ? ? ?

    382416 głosów 8. PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 1 Żychlin ul. 1-go Maja 362313 głosów 9. PRZEDSZKOLE NR 2 Morąg ul. Armii Krajowej 152283 głosów 10. PRZEDSZKOLE NR 237 IM. WARSZAWSKIEJ SYRENKI Warszawa ul. Tyszkiewicza 332160 głosów

Inne firmy i instytucje:

Puls Odnowa Biologiczna Rehabilitacja Bartłomiej Sadowski
Zakład Usług Leśnych Siadkowski Sylwester
Salon Fryzjerski Aga Agnieszka Klimowicz
Kantor wymiany walut Formela Ryszard
Zakład Produkcyjno-handlowo-usługowy Jarosław Harhaj
Usługi Pośrednictwa Finansowego Jarosław Krupa
Urząd Gminy Lidzbark Warmiński
Zakład Mechaniczny Hml Nosewicz Jednostka Innowacyjno-wdrożeniowa s.j.
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe El Zap sp. z o.o.
Elektrotechnika Tar sp. z o.o.
Mechanika Pojazdowa Jerzy Poniewierka
Marcin Wrzosek Marbud Zakład Remontowo Budowlany
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Styl Irena I Ryszard Kondraczuk s.j.
Firma Handlowa Stela Mar Mariusz Złotowski
Jodko Czesław
Henryk Rytelewski Ubezpieczenia Turystyka
Przychodnia Weterynaryjna Eskulap Lek Wet Bogusław Kossakowski
Gabinet Weterynaryjny Władysław Kupicz
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe El Pi s.c.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Uściłowicz Stolarstwo Budownictwo Uściłowicz Mikołaj
Wastom Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Mirosław Tadeusz Wasiuk i Tomasz Strzelecki s.c.
Daniel Sowul
Noclegi Pieńkowska Maria
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Grzegorz Lender
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Eko sp. z o.o.
Przedszkole Szesnastka im. Ireny Kwintowej Jolanta Jastrzębska
Apteka Vita mgr farm. Marcin Polakiewicz
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Krzysztof Biedrzyński
Okoń Company Tadeusz Okuniewski
Mag Sim Magdalena Piechocińska
Lak Tech Witold Tokajuk, Tadeusz Błaszczyk s.j. Oddział Olsztyn
Zakład Fryzjerski Ewa Ewa Gieleta
Oliver Mołdawiak Robert
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowo-handlowe Almar Export-import Marek Kaszuba
Ciuffland Karolina Ramotowska Sklep z Odzieżą Używaną i Art Przemysłowymi
Sklep Motoryzacyjny Moto Art Ryszard Miłosz
Stolarka Zapert Firma Produkcyjno Usługowa Marcin Zapert
Gwarant Waldemar Ostrowski
Mieczysław Sudoł Taxi Emes
Nauka Gry Na Skrzypcach Metodą Suzuki Dorota Obijalska
Zakład Usług Leśnych Przemysław Rzewnicki
Sklep Spożywczo-przemysłowy Jerzy Janicki
Filbud Michał Filochowski
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Angelika Banasik
Ortorehamed Produkcja Handel Usługi Wojciech Kozakiewicz
Pizzeria Cois Ewa Kosaty
Restauracja Stodoła
Gospoda U Gabrysi
Aga Mebel Tadeusz Macewicz
Auto Land Monika Andrzejewska
Przedsiębiorstwo Usługowo Projektowe Format Sp. z o.o.
Zakład Usług Budowlanych Eugeniusz Małysz
Zespół Szkół Ogólnokształcących
Błękitny Parasol Anna Dulewicz
Gminny Ośrodek Kultury w Samborowie
Rb Instal Robert Błażek
Gospodarstwo Pasieczne Zofia Biała
Mechanika Pojazdowa Jarosław Osial
Bożena Bożena Danowska
Meble Dobreńko Mieczysław Dobreńko